smart SAM :: smartsofa.pl

Opis produktu

smart SAM to wielofunkcyjny narożny zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach. Komfortowe siedzisko zostało wzbogacone o regulowany podłokietnik, który pełni również funkcję wsparcia głowy podczas wieczornego relaksu z książką czy popołudniowej drzemce po ciężkim dniu w pracy. Dodatkowo oparcie zostało wyposażone w zagłówki z funkcją zmiany położenia, dzięki którym w bardzo prosty sposób można dostosować jego wysokość.

Konstrukcja

Smart podłokietnik

Narożnik został wyposażony w specjalnie zaprojektowany podłokietnik z funkcją regulacji położenia. Dzięki temu może on służyć użytkownikom jako zwykłe podparcie, miejsce na książkę czy laptopa, oraz z powodzeniem zastąpi poduszkę podczas drzemki.

Pełna elegancja

Ponadczasowy design narożnika utrzymany w duchu minimalistycznym cieszy się ogromnym powodzeniem. Bez względu na rodzaj obicia – materiałowe czy z naturalnej skóry, narożnik jest kwintesencją elegancji i dobrego stylu.

Inteligentne zagłówki

Narożnik został wyposażony w zagłówki z funkcją regulacji na całej długości oparć. Regulowane zagłówki sprawiają, że nie tylko zwiększa się komfort użytkowania, ale również zmienia się charakter narożnika wraz ze zmianą ich ustawienia.

Perfekcyjne wykończenie

Narożnik smart Sam został wykonany z najwyższą starannością oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Każdy szczegół w jego wyglądzie i funkcjonalności został przemyślany oraz przetestowany. Dzięki temu mamy pewność, że jest to narożnik najwyższej klasy.

Meble w kolekcji

Narożnik smart SAM :: smartsofa.pl

szerokość / głębokość / wysokość:               277 cm / 203 cm / 81-96 cm 

Linki

Strona producenta: smartsofa.pl