smart TESS :: smartsofa.pl

Opis produktu

Narożnik smart Tess został zaprojetkowany, aby cieszyć użytkowników swoją wielofunkcyjnością. Posiada przedłużone siedzisko w formie szezlonga oraz przesuwane oparcia regulujące głębość siedzisk. Komfort odpoczynku zwiększa się dodatkowo porpzez regulowane zagłowki z możliwością uusunięcia ich. Warto również zwrócić uwagę na ruchome podłokietniki oraz na wyjątkowe wykończenie narożnika - ozobne przeszycia oraz chromowane nóżki. Całóść jest doskonale przemyślana i dedykowana osobom, które cenią sobie spprytne, wielofunkcjne meble o niepowtarzalnym charakterze. smart TESS został wyposażony w funkcję spania oraz pojemny schowek na pościel. 

Konstrukcja

Regulowane zagłówki

Zagłówki, w które został wyposażony narożnik nie tylko poprawiają komfort użytkowania dzięki ich regulacji, ale również nadają mu charakteru przez swój nietuzinkowy kształt. To ciekawe rozwiązanie dla nie lubiących rutyny.

Funkcjonalne podłokietniki

Narożnik smart Tess zalicza się do grupy mebli wyposażonych w regulowane podłokietniki, które zwiększają komfort użytkowania. Stanowią świetne podparcie głowy podczas odpoczynku, oraz zmieniają design mebla.

Funkcja spania

Narożnik posiada funkcję spania, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Wyposażona została również w wygodny pojemnik na pościel. To świetne rozwiązanie do mieszkań, w których każdy centymetr ma znaczenie.

Stylowe wykończenie

Niepowtarzalny design narożnika dopełniony został wyjątkowymi nóżkami ze stali chromowanej. Są piękne i stylowe, a dodatkowo dzięki ich zastosowaniu mamy swobodny dostęp do podłogi, co umożliwia łatwe utrzymanie jej w czystości.

Meble w kolekcji

Narożnik smart TESS :: smartsofa.pl

szerokość / głębokość / wysokość:               299 cm / 163-170 cm / 92 cm 

Linki

Strona producenta: smartsofa.pl