smart PATTY :: smartsofa.pl

Opis produktu

smart Patty to połączenie klasycznego narożnika wyposażonego w funkcję szezlonga oraz nowoczesnych rozwiązań w postaci regulowanych zagłówków. W opiniach Klientów funkcja regulacji zagłówków to bezsprzeczny hit, gwarantujący komfort wypoczynku oraz możliwość wyboru designu mebla - z podniesionymi lub opuszczonymi zagłówkami narożnik wygląda zupełnie inaczej. Całość niepowtarzalnego wyglądu dopełniają piekne, chromowane nóżki. smart Patty został wyposażony w funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel. Jest funkcjonalny i odporny na niezliczone godziny błogiego lenistwa. 

Konstrukcja

Wygodne podłokietniki

Narożnik został wyposażony w dwa wygodne podłokietniki z funkcją regulacji wysokości. Stanowią one doskonałe podparcie zarówno rąk, jak i głowy podczas odpoczynku. Dodatkowo nadają narożnikowi niepowtarzalnego charakteru.

Funkcjonalne zagłówki

Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Designerskie przeszycia

Zastosowane w narożniku smart Patty przeszycia, są jednym z elementów wykończeniowych. Wykonane z dużą precyzją i dbałością o każdy element, cieszą oko użytkowników i nadają niepowtarzalny styl.

Perfekcyjne wykończenie

Każdy element narożnika jest wykonany z materiałów o najwyższej jakości i z dużą precyzją. Zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, począwszy od projektowania po dostawę mebla do Twojego domu.

Meble w kolekcji

Narożnik smart PATTY :: smartsofa.pl

szerokość / głębokość / wysokość:               267 cm / 171 cm / 81-96 cm 

Linki

Strona producenta: smartsofa.pl