smart SUE :: smartsofa.pl

Opis produktu

Narożnik smart SUE wyróżnia się funkcją regulowania głębokości siedzisk, która daje szerokie zastosowanie w praktyce. Jest uniwersalny i bardzo wygodny. Przemyślany układ narożnikowy z szezlongiem stwarza możliwość relakstu bez konieczności dodatkowego rozkładania. Dodatkowo podłokietnik z opjcą zmiany położenia nadają mu niepowtarzalny charakter. 

Konstrukcja

Nowoczesne zagłówki

Narożnik smart Sue jako jeden z nielicznych modeli posiada specjalny system regulacji zagłówków, które tworzą z meblem jednolitą całość. Są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania, posiadają jednocześnie nowoczesny design.

Regulowane oparcie

Bezsprzecznym atutem narożnika są oparcia z funkcją regulacji położenia. Dzięki nim można zwiększać lub zwiększać pozycję siedzącą w zależności od potrzeb. To nowatorskie rozwiązanie sprawdza się w wielu domach.

Perfekcyjne wykończenie

Dbamy o każdy szczegół naszych narożników. Począwszy od samego wyglądu, przez funkcjonalność dodatków takich jak zagłówki i podłokietniki, po materiał, przeszycia oraz nóżki. 

Praktyczne podłokietniki

Narożnik smart Sue znajduje się w grupie narożników wyposażonych w wygodne podłokietniki z funkcją regulacji. Dzięki nim zyskuje niepowtarzalny wygląd oraz funkcję podparcia, która jest ceniona przez wielu użytkowników.

Meble w kolekcji

Narożnik smart SUE :: smartsofa.pl

szerokość / głębokość / wysokość:               286 cm / 162-182 cm / 101 cm 

Linki

Strona producenta: smartsofa.pl