W naszym salonie w większości mają Państwo do czynienia z meblami, które wykonane są przy użyciu wysokogatunkowych, naturalnych surowców - drewna litego i naturalnych oklein. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na specyficzne cechy tych materiałów.

Okleiny i drewno lite to materiał stworzony przez przyrodę. Charakteryzuje się różnicami kolorystycznymi i strukturalnymi nawet w obrębie jednego pnia i stanowi to ich niepowtarzalne piękno. Pamiętajmy, że meble z nich wykonane nadal „żyją” i podlegają wpływom warunków zewnętrznych, takich jak temperatura i wilgotność. Pod stałym wpływem światła zmienia się odcień barwy drewna i okleiny, zatem przy kolejnych zakupach należy się liczyć z możliwością wystąpienia różnic kolorystycznych. Przy właściwej pielęgnacji meble te będą długo zachowywać swoją urodę.

Życzymy wiele satysfakcji z ich użytkowania.

Stolik kawowy to dla wielu osób bardzo ważny element wystroju salonu. To bez wątpienia specyficzny mebel, gdyż z jednej strony pełni różne funkcje, a z drugiej zazwyczaj znajduje się na samym środku salonu, co sprawia, że jest zawsze widoczny i przykuwa uwagę. Istotne więc jest to, by był praktyczny, a jednocześnie naprawdę ładny i dobrze dopasowany do całej aranżacji salonu. Wybór stolika kawowego to zatem niełatwa sprawa. Jak podołać temu zadaniu? Jakie rodzaje stolików kawowych są dostępne na rynku i czym się kierować przy jego wyborze?

 

Salon jest pomieszczeniem absolutnie wyjątkowym. Jego urządzenie stanowi jednak nie lada wyzwanie dla każdego, komu zależy na stworzeniu przestrzeni o wielu funkcjach. Z jednej strony, dobrze zaprojektowane wnętrze powinno bowiem sprzyjać relaksowi jego użytkowników. Z drugiej, stwarzać odpowiednie warunki do przyjmowania gości. Przy tym wszystkim, będąc najlepszą wizytówką domu lub mieszkania, musi po prostu zachwycać swoim wyglądem. Kluczowy w osiągnięciu pożądanego efektu, jest właściwy dobór mebli wypoczynkowych.

 

Sen pełni w naszym życiu bardzo ważną rolę. W jego trakcie regeneracji ulega cały organizm, a jego niedobór może znacząco wpłynąć na pogorszenie samopoczucia, a nawet zdrowia. Istotna jest nie tylko ilość snu, ale też warunki do spania. Niewygodny, zużyty lub źle dopasowany materac może znacząco wpłynąć na jakość snu i sprawić, że będziemy ciągle niewyspani.

Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny z kolekcji Magic Home nie poddają się plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas by cieszyć się komfortem. Z Magic Home można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli zdarzy się plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak jakby nigdy nic się nie zdarzyło...

W łóżku spędzamy mniej więcej jedną/trzecią naszego życia. Wygodne łóżko to spokojny sen i pełnowartościowy wypoczynek nocny. Łóżko do sypialni może być pojedyncze lub podwójne, mieć stalową, drewnianą lub tapicerowaną ramę, być wyposażone w zagłówek i funkcjonalny pojemnik…

Nie ma jednego właściwego środka pielęgnacyjnego do wszystkich rodzajów skóry. Każdy rodzaj skóry jest inaczej farbowany i zabezpieczany, w różnym stopniu narażony na działanie promieni słonecznych i w różnym stopniu się go eksploatuje.