Jaker

Opis produktu

logo jaker

Firma JAKER działa na polskim rynku od 1998 roku. Linia produkcyjna obejmuje technologicznie wysokiej klasy ciąg produkcyjny, stworzony do obróbki z najwyższej jakości drewna bukowego i dębowego. Wykorzystujemy do tego celu technologię gięcia drewna oraz technologię obróbki na komputerowo sterowanych centrach obróbczych.

Dominującą gałęzią firmy JAKER jest produkcja krzeseł i stołów o różnej stylistyce oraz elementów wyposażenia wnętrz. Szeroka gama kolorów wybarwień drewna pozwoli dopasować ofertę do wybarwień stosowanych przez wiele firm meblowych, co umożliwia swobodne zestawianie mebli różnych producentów. Istnieje również możliwość barwienia mebli według próbek dostarczonych przez Klienta.

Oferowane przez firmę JAKER tkaniny obiciowe takie jak żakardy, szenile, plamoodporne, skóry i skóropodobne, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Paleta tkanin obejmuje przeróżne kolory i wzory, aby móc sprostać gustom Klienta. Na życzenie Klienta można wykonać obicia krzeseł z tkanin powierzonych.

Firma JAKER to wyszkoleni stolarze, lakiernicy, tapicerzy, technolodzy oraz kadra zarządzająca, która za każdym razem dąży do osiągnięcia zadowolenia Klienta poprzez utrzymywanie jak najwyższej jakości produktów.

Więcej informacji na stronie producenta: www.jaker.pl