fargotex jak to dziala

 

INNOWACYJNE APRETURY POZWALAJĄ CIESZYĆ SIĘ KANAPĄ PRZEZ WIELE LAT

logo magic homeTkaniny z kolekcji Magic Home potwierdzają rozwój technologiczny produkcji materiałów obiciowych. Dzięki użytym apreturom Easy Clean czy też Easy Life wszystkie produkty z tej grupy charakteryzują się łatwością czyszczenia. Dzięki temu plama nie jest już powodem do stresu, a meble na dłużej pozostaną jak nowe. Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny z kolekcji Magic Home nie poddają się łatwo plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas. Z Magic Home można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy liżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli powstanie plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak, jakby nigdy nic się nie zdarzyło...

 

fargotex magic home 2

 

KILKA PROSTYCH KROKÓW

Innowacyjne apretury Easy Clean i Easy Life chronią włókna przed wnikaniem zabrudzeń. Dzięki temu wszelkie plamy z tkanin Magic Home można usunąć za pomocą kilku prostych kroków, bez naruszania unikalnej struktury materiału.

Przykład usuwania plam płynnych (kawa, herbata, sok itp):

instrukcja 1

Przykład usuwania plam z długopisów, ołówków, flamastrów:

instrukcja 2

Więcej przykładów w instrukcji PDF.

fargotex magic home 3

TECHNOLOGIE

EASY CLEAN

Easy Clean to innowacyjna apretura ochrony włókien tkanin Magic Home Collection, dzięki której wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą trzech prostych kroków, bez naruszania unikalnej struktury materiału.

easy clean

WATER REPELLENT

Apretura Water Repellent chroni tkaninę przed wnikaniem rozlanych cieczy. Wystarczy krople plamy odsączyć ręcznikiem papierowym. Ta innowacyjna hydrofobowa powłoka w dużym stopniu ułatwia czyszczenie.

water repellent

EASY LIFE

Easy Life to technologia, która łączy w sobie ochronę włókien Easy Clean z hydrofobowością Water Repellent. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia znikają bez śladu, a plamy płynne w postaci kropel pozostają na powierzchni materiału nie wnikając do środka. Poprzez połączenie innowacyjności apretury Easy Clean z niewsiąkaniem płynów Water Repellent, powłoka Easy Clean to pełen komfort czystości i wygody przy usuwaniu plam.

easy life

 

 

POZNAJ ŚWIAT TKANIN MAGIC HOME

Marzysz o sofie w jasnym kolorze, ale obawiasz się zabrudzeń? Dzięki tkaninom Magic Home już nie musisz bać się plam!
Twój mebel już zawsze może lśnić czystością. Wystarczy, że wybierzesz jedną z innowacyjnych tkanin Magic Home,
z których z łatwością usuniesz nawet najtrudniejszą plamę. Poznaj świat Magic Home i ciesz się komfortem czystości każdego dnia.

 CZYSZCZENIE I KONSERWACJA (instrukcja PDF)

logo fargotex pdf