DOMINO :: Emmohl

Opis produktu

Modułowa kolekcja mebli DOMINO

W skład kolekcji DOMINO wchodzą wolnostojące elementy takie jak sofy, fotel i pufy oraz elementy narożnika pozwalające tworzyć różne zestawy narożne. Dużym atutem jest zastosowanie dodatkowych funkcji takich jak: funkcja relax, elementy z funkcją spania typu Easy oraz Simple.

Cechami charamterystycznimi kolekcji są: funkcja relax, przeszycia poduszek lędźwiowych oraz podłokeitników, regulowane zagłowki, funkcja spania.

Opis

SimpleSystem:

Simple System to prosty i praktyczny mechanizm idealnie uzupełniający twój mebel wypoczynkowy, oferując możliwość spania okazjonalnego, popularna nazwa funkcji spania to delfinek. Funkcja jest otwierana w prosty i wygodny sposób.

RELAX:

Modele wyposażone w funkcję Relax jak żadne inne, zasługują na miano mebli wypoczynkowych. Wysokie oparcia, głębokie siedziska stanowią pełne podparcie dla nóg i kręgosłupa. W niektórych programach dostępne są również regulowane zagłowki które dodatkowo wpływają na jeszcze lepszy komfort i odprężenie podczas wypoczywania. Funkcje Relax są dostępne w dwóch rodzajach. Sterowane manualnie lub elektrycznie. Oba systemy możemy wykoszytać w narożnikach, sofach i fotelach. Montowane są w skrajnych modułach mebla. W funkcji manualnej mechanizm obsługiwany jest dzięki rączce zamontowanej z boku podłokietnika. Natomiast w funkcji elektrycznej za pomocą sterownika wyposażonego w dwa przyciski odpowiedzialne za kąt nachylenia oparcia i podnóżka. Sterownik zamontowany jest z boku podłokietnika. 

Konstrukcja

Skład stelaża:

- płyty meblowe, lite drewno i płyty pilśniowe,

Wypełnienie poduszek siedziskowych:

- pianka wysokoelastyczna HR 35 + owata

Wypełnienie poduszek oparciowych:

- pianka VP 25 + owata

Rodzaj funkcji spania:

- Easy

Zawieszenie:

- sprężyny faliste,

Funkcja Relax:

-elektryczna

Nogi:

- metalowe.

Wymiary

domino wymiary

Linki

Strona producenta: www.emmohl.pl