SLIM :: Emmohl

Opis produktu

Modułowa kolekcja mebli SLIM

W skład kolekcji SLIM wchodzą wolnostojące elementy takie jak sofy, fotel i pufy oraz elementy narożnika pozwalające tworzyć różne zestawy narożne. Dużym atutem jest zastosowanie funkcji spania typu Nova System z możłiwością wybrania jednego z trzech dostępnych materacy o wymiarach 123, 143 i 163 cm szerokości. 

Cechą charakterysyczną kolekcji są wąskie boki mebla. 

Opis

NovaSystem:

Nova System jest zawansowanych mechanizmem rozkładania mebli tapicerowanych do spania. Czynność wieczornego rozkładania i porannego składania jest niezwykle łatwa, lekka i nieporównywalna ze znanymi Ci dotychczas rozwiązaniami. Po rozłożeniu masz dostęp do bardzo komfrotowego materaca o grubości 13 cm!. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru jednego z 3 rodzajów materaca (Classic, Memory i Pro-Gel) dostępnych w 3 szerokościach 123 cm, 143 cm i 163 cm. Każdy materac posaida zdejmowany pokrowiec z możliwościa prania w temperaturze do 40 stopni C. 

Nova System gwarantuje komforotwy i zdrowy sen na co dzień, nie powodując utraty jakości wypoczywania. Nie rezygnuj z codziennego wygodnego wypoczywania nawet jeśli Jesteś zmuszony do wyboru mebla z funkcją spania.

NovaSystem etapy rozkladania

Materace:

materac classicClassic to materac zapewniający wysoki komfort spania poprzez równomierne rozłożenie ciężaru ciała unikając punktów nadmiernego nacisku. Materac tego typu są trwałe i odporne na odkształcenia. Kupując taki materac możemy być pewni, że będzie nam służył przez wiele lat. 

Materac pikowany (pianka wysokoelastyczna HR35kg/m3) z pikowanym zdejmowanym pokrowcem bawełnianym. Pokrowiec łatwy do ściagnięcia i może być poddawany wielokrotnemu czyszczeniu.

materac memoryMemmory to szybkie dopasowanie materaca do kształtu i ciężaru sylwetki użytkownika dzięki połączeniu dwóch nowoczesnych wypełnień pianki Memory i pianki wysokoelastycznej. Pianka Memory dopasowuje się do ciała pod wpływem jego ciepła zapewniając równomierne podparcie punktowe, co pozwala nam unikać wszelkich bólów pleców i skurczów mięśni.

Materac piankowy (pianka wysokoelastyczna HR35kg/m3 i pianka Memory V50kg/m3) z pikowanym zdejmowanym pokrowcem bawełnianym. Pokrowiec łatwy do ściągania z możliwością prania w temperaturze do 40 stopni C.

materac pro gelMaterac Pro-Gel charakteryzuje się wysokim komfortem dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek. Bazę materaca stanowi bardzo sprężysta i trwała pianka wysokoelastyczna HR zapewniająca stabilne podparcie. Jej charakterystyczna struktura zapewnia niezbędny we wnętrzu materaca obieg powietrza. Górna warstwa to 5 cm wysokoelastyczna pianka Pro-Gel HR 50kg/m3. To komponent zapewniający wysoki komfort wypoczynku w każdej minucie snu.

 

Konstrukcja

Skład stelaża:

- płyty meblowe, lite drewno i płyty pilśniowe,

Wypełnienie poduszek siedziskowych:

- pianka wysokoelastyczna HR 30 + pianka kontaktowa + owata

Wypełnienie poduszek oparciowych:

- pianka VP 14 + pianka kontaktowa + owata

Rodzaj funkcji spania:

- Nova System

Materace:

- Classic, Memmory, Pro-Gel

Zawieszenie:

- sprężyny faliste,

Zawieszenie funkcji spania:

- listwy / sklejka / pasy tapicerskie

Nogi:

- drewniane

Wymiary

slim wymiary

Linki

Strona producenta: www.emmohl.pl